Kariera w Zetek – rekrutacja na stanowisko Mechanik precyzyjny / Ślusarz narzędziowy!

W związku z dynamicznym rozwojem działu narzędziowego poszukujemy kolejnych osób na stanowisko Mechanik preryjny / Ślusarz narzędziowy. Zapoznaj się z naszym działem KARIERA aby poznać bliżej naszą firmę i wyślij swoją aplikację już dzisiaj!

Mechanik preryjny / Ślusarz narzędziowy,

Miejsce pracy: Bodzanów
Zakres obowiązków:
• Montaż narzędzi (tłoczniki postępowe, transferowe, manualne) wraz z osprzętem
• Wykonywanie podstawowych operacji pomocniczych powiązanych z montażem: wiercenie, gwintowanie, szlifowanie
• Prace wykańczające elementów funkcyjnych i formujących: tuszowanie, zacieranie, polerowanie
• Próby na prasach i uruchamianie narzędzi
• Prace kalibracyjne i modyfikacje w celu doprowadzenia produktu do wymogów Klienta

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
• Znajomość konstrukcji narzędzi do przeróbki plastycznej (tłoczniki postępowe, transferowe, manualne)
• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z montażem, dostosowaniem, uruchomianiem tłoczników
• Znajomość rysunku technicznego
• Uprawnienia do obsługi suwnic
• Samodzielna obsługa komputera

Dodatkowym atutem będzie:
• Umiejętność obsługi szlifierki, frezarki konwencjonalnej
• Gotowość do odbywania podróży służbowych
• Samodzielność i rzetelność
• Zdolność do pracy w zespole, jak i umiejętność indywidualnego rozwiązywania problemów
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Ciekawe projekty i w związku z tym gwarancję ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Pracę w przyjaznym środowisku i miłą atmosferę
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiet medyczny

Wyślij CV