Przyśpiesz łańcuch procesów w Twojej firmie


Od rozwoju produktu do jego sprzedaży: 3D-CAD-Viewer, 2D-Viewer, Desktop-Viewer & Web-Viewer firmy KISTERS, służą efektywnej wizualizacji, a nie tylko wsparciu przy wytwarzaniu. KISTERS to profesjonalna przeglądarka 3D CAD i 2D służąca szybkiej, wydajnej i łatwej wizualizacji modeli 3D CAD, dokumentów biurowych oraz rysunków i skanów. Oferujemy przeglądarkę własnych formatów 3D i 2D oraz modeli Catia, NX, JT, etc., jak również dokumentów MS Office (DOCX, XLSX), rysunków technicznych (w tym DWG, DGN), zdjęć i obrazów (w tym TIFF, JPEG).

3DViewStation WebViewer umożliwia przeglądanie modeli z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Bazujący na HTML5 Web-Viewer obsługuje także formaty Catia, Creo/ProE, NX, SolidWorks, SolidEdge, Inventor, JT, STEP, IGES i inne, oraz wiele formatów 2D, takich jak DWG, DXF, PDF, MS Office (DOCX, XSLX...) i różne formaty obrazów. Umożliwia optymalną integrację z internetem, konfiguratorami produktów, aplikacjami usługowymi, "chmurami" i portalami, oferuje także wiele innych funkcji i możliwości.

Dostarczamy Państwu idealne narzędzie do wizualizacji3D-CAD-Viewer, przeglądania dokumentów, rysunków 2D, konwersji danych 3D i dokumentacji technicznej. Nasza recepta na Wasz sukces: indywidualnie adaptowalna przeglądarka 3D CAD, integrowalna za pomocą wysokiej jakości interfejsu API do inteligentnego wykorzystywania danych 3D-CAD w całkowitym procesie działań w Twojej firmie.

Ponad 3.000 klientów z ponad 150.000 instalacjami potwierdza nasze doświadczenie w dziedzinie przeglądarek 2D i 3D CAD. Jesteśmy już od ponad 20 lat partnerem w zakresie doradztwa, rozwoju koncepcji, uwzględniając Państwa wymagania, różnorodne środowiska, oferując także szkolenie i wsparcie techniczne.