Firma


Industry 4.0 w ZETEK


"Industry 4.0" wchodzi coraz szybciej i ma swe odbicie w prawie wszystkich dziedzinach przemysłu. Ma to odzwierciedlenie w automatyzacji procesów, definiowaniu inteligentnych procesów oraz rozwijaniu innowacyjnych technologii, co buduje tzw. "smart factory". Wszystko to wymaga niezawodności a co za tym idzie jak najwyższej jakości w produkcji i procesach. Te z kolei może zapewnić precyzyjna, niezawodna i bezbłędna kontrola jakości. Dlatego firma ZETEK tak mocno i świadomie stawia na rozwój systemów i narzędzi zapewniających naszym Klientom stabilną i bezbłędną kontrolę jakości przekładającą sie z kolei na najwyższą jakość usług i produktów. Zapraszamy do współpracy, a proces kontroli jakości nie będzie dla Państwa problemem.


Certyfikat ISO 9001-2015


Z przyjemnością informujemy, że pomyślnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnianie wymogów normy ISO 9001:2015 z zakresu świadczeń usług konstrukcyjno-rozwojowych, projektowania i produkcji narzędzi i przyrządów kontrolno - pomiarowych, świadczenie usług pomiarowych CMM i obróbki skrawaniem.

Naszą główną motywacją przy wdrożeniu certyfikatu, była chęć udoskonalenia naszych usług i produktów. Jesteśmy przekonani, że wdrożone procedury wpłyną pozytywnie na zadowolenie naszych kontrahentów.

Witamy w ZETEK


Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i rozwoju oraz produkcji w tym między innymi precyzyjnej obróbce CNC, budowie narzędzi i prototypów oraz rozwoju i wykonawstwie bardzo nietypowych projektów i konstrukcji. Założona w 1997 roku firma PKM, przekształcona w ZETEK Sp. z o.o. działa w branży motoryzacyjnej, lotniczej oraz innych obszarach przemysłu. Oto co możemy Państwu zaoferować: Oto co możemy Państwu zaoferować:

Projektowanie i rozwój

Projektujemy zarówno pojedyncze komponenty jak i kompletne systemy przy użyciu najnowszych systemów 3D CAD. Naszymi klientami są głównie firmy z branży motoryzacyjnej i lotniczej, ale także z innych dziedzin przemysłu.

Projektowanie i produkcja oprzyrządowania

Projektujemy zarówno pojedyncze komponenty, jak i kompletne systemy przy użyciu najnowszych systemów 3D CAD. Naszymi klientami są głównie firmy z branży motoryzacyjnej i lotniczej, ale także z innych dziedzin przemysłu.

Precyzyjna obróbka CNC

Świadczymy usługi w zakresie obróbki CNC w tym także obróbki 5-osiowej. Mamy bogate doświadczenie w obróbce elementów z aluminium, stali, jak również z tworzyw sztucznych oraz żeliwa.

Narzędzia kontroli jakości

Projektujemy, produkujemy oraz kalibrujemy i certyfikujemy sprawdziany i przyrządy kontrolno-pomiarowe. Nasze przyrządy trafiają przede wszystkim do branży motoryzacyjnej i lotniczej. Podczas projektowania uwzględniamy indywidualne wymagania techniczne i specyfikacje Klientów, jak również specyfikę produktu, jego materiału, warunków pracy lub użytkowania. Dzięki temu uzyskujemy optymalne i niezawodne narzędzia kontroli jakości.

Usługi pomiarowe

Świadczymy usługi pomiarowe CMM. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się kontrolą pomiarową pojedynczych produktów, jak i dużych złożeń. Wykonujemy programy pomiarowe na maszyny CMM w systemach Metrolog oraz Polyworks. Przy tym świadczymy także usługę analizy GD&T w tym bardzo zaawansowanych złożeń i konstrukcji. Usługi pomiarowe możemy wykonywać zarówno w naszej firmie, jak i w siedzibie klienta — korzystając z ramienia pomiarowego.

 

Sprawdź nasze produkty oraz usługi

  • CNC - precyzyjna obróbka mechaniczna - Zetek
  • Narzędzia - tłoczniki, okrojniki, wykrojniki
  • zetek przyrządy kontrolno pomiarowe
  • Kontrola Jakości - Pomiary Metrologiczne - Zetek