Kariera w ZETEK!

Zetek sp. z o.o. to Polska firma obsługująca klientów w zakresie dostarczania rozwiązań głównie dla branży Automotive. Projektujemy oraz produkujemy przyrządy kontrolno-pomiarowe, narzędzia transferowe, narzędzia postępowe oraz pojedyncze tłoczniki, wykrojniki, okrojniki. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów z najwyższą możliwą jakością, przy zachowaniu wszelkich norm oraz wytycznych klienta.

Poznaj naszą firmę bliżej i złóż aplikację już dzisiaj!

 

Na co stawiamy w ZETEK

 
 

Etapy Rekrutacji

Etap I - zamieszczenie ogłoszenia o pracę

Nabór rozpoczynamy od zamieszczenie ogłoszenia, które zawiera wszystkie rzeczowe informacje nt. nowego stanowiska pracy. Wszystkie aktualne rekrutacje można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera, oraz na portalach zewnętrznych takich Pracuj.pl. Po otrzymaniu waszych aplikacji, dział rekrutacyjny wybiera osoby najbardziej odpowiadające naszym wymaganiom. .

Etap II - kontakt telefoniczny i umówienie spotkania

Kontaktujemy się z osobami, które zainteresowały nas swoim zgłoszeniem i umawiamy dogodny dla obu stron termin spotkania.

Etap III - rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie naszej firmy. Osoba prowadzająca rozmowę przybliży wam charakterystykę pracy na danym stanowisku, kulturę organizacyjną w naszej firmie oraz postara się poznać wasz charakter i wasze potrzeby. Będziecie również mogli przedstawić swoje kompetencje i zainteresowania. Po zakończeniu rozmowy zostaniecie oprowadzeni po naszej firmie, gdzie zapoznacie się warunkami na stanowiskach pracy.

Etap IV - podpisanie umowy o pracę

Mając na uwadze CV oraz rozmowę kwalifikacyjną, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami oznajmiając chęć podjęcia współpracy. Nowi współpracownicy przyjmowani są do pracy na trzy miesięczny okres próbny. Jeżeli współpraca okazuje się korzystna dla obu stron, podpisujemy umowę o pracę.

Aktualne Ogłoszenia o Pracę