Najlepsza przeglądarka danych 3D CAD

Firma ZETEK jest autoryzowanym partnerem firmy KISTERS, która dostarcza najbardziej wydajną spośród wszystkich oferowanych obecnie na rynku przeglądarek danych 3D CAD - 3DViewStation. Współgra to z naszą filozofią wykorzystania najnowszych technologii, narzędzi oraz profesjonalnego oprogramowania i sprzętu w dziedzinie rozwoju.

Produkty z rodziny Kisters oferują bardzo profesjonalne i wydajne narzędzia do wizualizacji danych 3D CAD, które przeznaczone są zarówno dla komputerów stacjonarnych, jaki i urządzeń mobilnych - a to wszystko z wyjątkową wydajnością i precyzją. Nie bez powodu z Kisters 3DViewStation korzysta obecnie ok. 150 000 użytkowników na całym świecie w tym zarówno małe firmy jak i duże koncerny. 

Ogólnie o 3DViewStation


3DViewStation firmy KISTERS to idealne narzędzie do przeglądu, analizy i konwersji danych CAD, zarówno 3D jak i 2D. Viewer 3DVS jest dedykowany dla wszystkich użytkowników mającymi na codzień do czynienia z danymi 3D CAD. Oprócz wersji Desktop oferujemy również wersję ActiveX i wersję WebViewer do użytku w chmurze oraz rozwiązania dla przeglądarek internetowych opartych na systemie HTML5. Rodzina produktów Kisters 3DViewStation zapewnia rozwiązania dla komputerów stacjonarnych i notebooków z systemem Windows, a także dla tabletów i smartfonów, które są obsługiwane przez systemy iOS, Android oraz Windows.
 

Rodzina produktów KISTERS

3DViewStation Active-X

ActiveX to dodatkowy moduł oparty na 3DViewStation. Zaprojektowany specjalnie na potrzeby naszych klientów zgodnie z ich wskazaniami i oczekiwaniami. Wyposażony w natywny komponent przeglądarki 3D CAD i przeglądarkę 3D ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, jakich kiedykolwiek będziesz potrzebować do nawigacji wizualnej.

Przeglądarka danych 3DViewStation Automtion

3DViewStation Automation Server

Serwer automatyzacji KISTERS obejmuje szerokie spektrum scenariuszy użytkowania. Podstawą jego funkcjonalności są kontrolowane przez system PDM konwersje natywnych zestawów CAD 3D na wewnętrzny format 3DViewStation 3DVS, 3D-PDF lub STEP. Zastosowanie miniatur jako obrazów podglądu list wyników w systemach PLM ma znacznie większy sens niż renderowanie całych modeli 3D. Obrazy podglądu są płynnie generowane w czasie rzeczywistym jako zadanie w tle KISTERS Automation Server.

Przeglądarka danych 3DViewStation DEKTOP

3DViewStation Desktop

3DViewStation to narzędzie do przeglądania/analizy canych 3D CAD. Odpowiednie nie tylko na rzecz potrzeb inżynieryjnych, ale również dla działów produkcyjnych czy sprzedażowych dla których niezbędna jest wizualizacja i zrozumienie danych 3D CAD. Dzięki 3DViewStation możesz przeglądać, analizować i dodawać adnotacje do modeli 3D w celu zapewnienia optymalnych warunków pracy w całej organizacji. Importuj, eksportuj i przeglądaj dane ze wszystkich głównych systemów CAD, takich jak CATIA V5, NX lub ProE / Creo.

3DViewStation WebViewer

3DViewStation WebViewer

3DViewStation WebViewer to bardzo wydajna przeglądarka plików 3D CAD, która nie wymaga fizycznej instalacji na stacji roboczej. Umożliwia ona dostęp do danych 3D CAD w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia np. telefonu, laptopa czy tabletu. Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa z obsługą HTML5. Wszystko to z zachowaniem pełnej funkcjonalności oraz wydajności jak w przypadku wersji stacjonarnej. WebViewer może zostać również zaimplementowany na portalach klientów, czy w systemach ERP.

Przeglądarka danych 3DViewStation VR AR

3DViewStation VR

3DViewStation VR-Edition to bardziej ekonomiczna alternatywa dla takich narzędzi jak Powerwall czy CAVE Automatic Virtual Environment. Korzystając z funkcji SteamVR lub Windows (HTC Vive, Lenovo Explorer) możesz zanurzyć się w wirtualne modele 3D. Wysoka wydajność pozwala na wizualizacja dużych danych w skali 1:1 takich jak pojazdy, budynki czy zaawansowane konstrukcje mechaniczne.


 

Dlaczego KISTERS?

 
 

 
zetek kisters 3dViewStation 1
zetek kisters vr
Zetek modelowanie części
Zetek modelowanie części

Niespotykana wcześniej wydajność


Kisters 3DViewStation to narzędzie, które zostało zaprojektowanie z myślą o umileniu, ułatwieniu oraz przyspieszeniu Twojej pracy! Wielofunkcyjność to zdecydowanie jedna z największych zalet naszego produktu, jednak należy również wspomnieć o jego szybkości oraz wydajności. Nie wymaga on ogromnych mocy obliczeniowych dzięki czemu uruchomisz 3DViewStation na każdym komputerze, laptopie , telefonie czy tablecie. Wersja 64 - bitowa pozwoli Ci otworzyć duże pliki 3D CAD w bardzo krótkim czasie, a po konwersji do formatu 3DVS w zaledwie kilka sekund.

Wymagania systemowe:

Minimalne:
- Windows 7, SP1 lub wyższy,
- 4 GB RAM
- 1GB wolnego miejsca
- zintegrowana karta graficzna

Zalecane:
- Windows 7, SP1 lub wyższy
- 8 GB RAM
- procesor 1,8 GHz lub więcej
- dedykowana karta graficzna

Ponadprzeciętna szybkość!


Każdy konstruktor czy inżynier wie jak wiele czasu trzeba poświęcić w oczekiwaniu na wczytanie się dużego modelu 3D CAD. Kisters wyszedł na przeciw oczekiwaniom swoim klientom i stworzył własny format 3DVS, który bije wszelkie rekordy! Na przedstawionym obok filmie przedstawiamy możliwości naszego produktu, prosimy zwrócić szczególną uwagę na ilość części, wielkość moedli oraz czas w którym plik został wczytany (dolne okno dialogowe).

 
Przykładowe czasy wczytywania różnych plików:
- Complex tool 5.5 GB Catia, 3DVS: 1 sec
- Complex tool 5.5 GB Catia, native: 7 min
- 20,000 part SE machine, 3DVS: 1 sec
- 20,000 part SE machine, native: 35 sec

- Complex truck engine NX, 3DVS: 1 sec
- Aircraft + jigs, 3DVS: 1 sec
- 100,000 part Catia, 3DVS: 1 sec
- car body, JT: 1 sec

Ponad 150 000 użytkowników na całym świecie!

 • zetek acer logo
 • zetek techpol logo
 • Logo firmy Lufthansa
 • zetek deutche bank logo
 • Logo firmy Henkel
 • Zetek logo firmy Audi
 • zetek lear logo
 • zetek ferrari logo
 • zetek daimler logo
 • logo zetek airbus group
 • zetek fiat logo
 • zetek xerox logo
 • zetek sega logo
 • Logo firmy Valeo
 • zetek abb logo
 • zetek edag logo
 • zetek biotronik logo
 • Logo firmy Schmitz Cargobull
 • zetek hella logo
 • zetek Magneti Marelli logo