Precyzyjna obróbka CNC

Precyzyjna obróbka CNC


Precyzyjna obróbka CNC stanowi obecnie podstawę realizacji wielu procesów produkcyjnych. Dzięki niej jest możliwe wytwarzanie bardzo skomplikowanych w kształtach detali, kół zębatych, elementów łożysk, wałów napędowych, specjalistycznych narzędzi czy śrub o niestandardowych parametrach. Znajduje ona zastosowanie zarówno przy produkcji seryjnej jak i tam, gdzie tworzy się prototypy i trzeba wykonywać pojedyncze elementy na podstawie rysunków technicznych. Jest też niezastąpiona przy produkcji narzędzi postępowych.

Precyzyjna obróbka CNC za pomocą sterowanych numerycznie maszyn CNC gwarantuje też bardzo wysoką powtarzalność wykonywanych elementów. Jednocześnie skraca czas ich produkcji i przyczynia się do ekonomicznego wykorzystania materiałów, a w następstwie – do obniżenia kosztów produkcji. O takich efektach decyduje zarówno zachowanie ustawionych parametrów przez cały okres produkcji serii, jak i wyeliminowanie błędów ludzkich. Precyzyjna obróbka CNC jest też jedną z usług, którą oferujemy w firmie ZETEK.

Usługi obróbki CNC w ZETEK


Nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie (CNC) zrewolucjonizowały przemysł wytwórczy. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii w tej dziedzinie oferujemy Klientom produkcję nietypowych detali z bardzo dużą dokładnością i precyzją.


Świadczymy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali CNC oraz obróbki przy użyciu maszyn konwencjonalnych. Staranie zachowane proporcje w doborze technologii pozwalają optymalizować koszty wytwarzanych detali, co spotyka się ze sporym zadowoleniem ze strony zleceniodawców.


Ściśle współpracując z Klientami i idąc ciągle z najnowszymi trendami rozwoju w dziedzinie obróbki, nieustannie ulepszamy nasze możliwości produkcyjne. Dzięki temu możemy sprostać potrzebom osób, które podejmują z nami współpracę.


Wykorzystywany przez nas park maszynowy zawiera zarówno obrabiarki 3, 4 i 5-cio osiowe CNC/EDM (DMG, Gildemeister, Mitsubishi, Sodick, etc.), jak również wiele maszyn konwencjonalnych, co pozwala nam zapewnić wielkość usług na poziomie od 9 200 - 10 000 godzin miesięcznie.


Zakres naszych usług obejmuje :


produkty z wielu różnych branż, takich jak: motoryzacja, lotnictwo, medycyna, czasem nawet sztuki;

części produkcji seryjnej, jak również indywidulane, często pojedyncze części prototypowe i/lub testowe;

proste części 2D, jak również bardzo skomplikowane i precyzyjne części i złożenia;

elementy aluminiowe, stalowe i tworzywowe;

Moce Przerobowe

ok. 9 200 - 10 000 godzin miesięcznie
 

Detale

przykłady wykonanych przez nas części