CNC - precyzyjna obróbka mechaniczna


Świadczymy usługi w zakresie obróbki CNC i konwencjonalnej. Zawsze staramy się zrównoważyć proporcje obbróbki CNC z obróbką konwencjonalną. Dzięki czemu uzyskujemy najbardziej optymalne koszty wytwarzania produktów, co spotyka sie z zadowoleniem naszych Klientów.

Nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie (CNC) zrewolucjonizowały obróbkę precyzyjną i procesy obróbki metalu. Dzięki możliwościom obróbki CNC na wielu maszynach jesteśmy w stanie zapewnić szybszy zwrot i lepszą jakość w produkcji wyrobów metalowych.

Ściśle współpracując z naszymi Klientami i idąc ciągle z najnowszymi trendami rozwoju w dziedzinie obróbki, ciągle ulepszamy nasze możliwości produkcyjne, aby tym samym sprostać potrzebom naszych Klientów.

Wykorzystywany przez nas park maszynowy zawiera zarówno obrabiarki 3, 4 i 5-cio osiowe CNC/EDM (DMG, Gildemeister, Mitsubishi, Sodick, etc.), jak również wiele maszyn konwencjonalnych, co pozwala nam zapewnić wielkość usług na poziomie ponad 4 tysięcy godzin miesięcznie.

Zakres naszych usług obejmuje :


produkty z wielu różnych branż, takich jak: motoryzacja, lotnictwo, medycyna, czasem nawet sztuki;

części produkcji seryjnej, jak również indywidulane, często pojedyncze części prototypowe i/lub testowe;

proste części 2D, jak również bardzo skomplikowane i precyzyjne części i złożenia;

elementy aluminiowe, stalowe i tworzywowe;

Ty także możesz zostać naszym Klientem. Zawsze będziemy starali się zrobić wszystko i z jak najlepszą jakością. Pracując razem osiągniemy Twoje cele.